Poradíte prírodný produkt?

0
Anetka, Levice (anonymous)

Chcela by som sa pána doktora opýtať, či má on sám zo svojej praxe dobré skúsenosti s nejakým prírodným produktom, ktorý by zabral na také tie klasické problémy – potenie, návaly a možno aj zmeny nálad? Ďakujem!

  0

  Pekný deň,

  Skupina produktov  pripravovaných z extraktov rastlín, plodín, ovocia a zeleniny je klasifikovaná kategória POTRAVINOVÝCH  PRÍPRAVKOV. Táto skupina nie je klasifikovaná ako liek – ktorý má definovanú charakteristiku, definovaný účinok, dávkovanie a vedľajšie účinky a je pod pravidelnou kontrolou ŠUKL – Štátneho Ústavu pre Kontrolu Liekov.

  Existuje veľké množstvo rôznych voľnopredajných prípravkov dostupných v každej lekárni, sú na plnú úhradu pacientom a nevyžadujú lekársky predpis – recept. Výsledky sú ale veľmi individuálne a je treba bohužiaľ skúšať, čo Vám môže uľaviť, pomôcť.

  Dr. Hrúzik

   Pridať obrázok pridať link na obrázok

   Štatistiky

   • Aktívny
   • Zobrazenie2467 krat
   • Odpovedi1 odpoved
   Koncentrácia, stres 1 odpoved | 0 votes
   Osteoporóza 1 odpoved | 0 votes
   Nadmerné priberanie 1 odpoved | 0 votes
   Question and answer is powered by AnsPress

   Tu môžete položiť svoju otázku. Frekvencia pre odpovede je 7 dní.

   V období od septembra do februára odpovedá na vaše otázky:

   Danys-fotoMUDr. Tomáš DANYS, PhD., MPH

   Promoval na Lekárskej Fakulte UK v Bratislave v roku 1994, od promócie pracoval na Gynekologicko –pôrodníckej klinike FNsP Nové Zámky do roku 2005, odvtedy vedie svoje vlastné zdravotnícke zariadenie. Úspešne absolvoval špecializácie v odbore gynekológia a pôrodníctvo prvého aj druhého stupňa vrátane certifikátu z ultrazvukovej diagnostiky a subšpecializáciu v odbore gynekologická urológia. Doktorandské štúdium skončil získaním titulu PhD., trojročné špecializačné štúdium v odbore riadenie vo verejnom zdravotníctve ukočil získaním titulu MPH. Absolvoval viaceré odborné stáže na zahraničných klinikách (Veľká Británia, Holandsko, Česko), pravidelne publikuje v odborných aj lifestylových časopisoch, je členom komisie výboru Slovenskej gynekologicko-pôrodníckej spoločnosti a vedeckým sekretárom Sekcie gynekologickej urológie SGPS SLS.

   www.gyndanys.sk

   Generálny partner projektu

   aspen-logo-slovakia